Sylwester 2022 w Karczmie Cekierówka! - Karczma Cekierówka

Sylwester 2022 w Karczmie Cekierówka!

Sylwester 2022 w stylu PRL w Karczmie Cekierówka! 🎉

Obywatelu, Obywatelko, z radością dokonujemy anonsu, iż tego roku organizujemy najlepszą zabawę sylwestrową w stylu lat PRL!  

Tym razem cofamy wskazówki zegara i powracamy do czasów gdzie rządził PRL. Szef Kuchni zadba o specjalne menu a Pani Bufetowa o porządek obrad na barze. Czysta wódka, czerwona cerata, śledzie, ogórki i inne prlowskie zakąski pozwolą nam się przenieść w klimat tamtych lat!

Co dla Was przygotowaliśmy?

✔ Wódka i napoje bez limitu

✔ Lampka szampana dla każdego Obywatela i Obywatelki

✔ Konkurs na najlepszy strój z epoki PRL – wyciągnijcie z szafy ciuchy, które najlepiej będą pasować do klimatu PRL i wygrajcie voucher o wartości 300 zł do wykorzystania w Karczmie Cekierówka. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone podczas imprezy Sylwestrowej.

✔ Karczmiany PEWEX – niczym sklep z epoki PRL, w którym znajdziecie najlepsze drinki prosto z zachodniej granicy. Podczas tej nocy będzie obowiązywać jedyna w swoim rodzaju waluta – karczmiana marka, za pomocą której w kupicie drinki w barze. 

✔ Fotobudka i dekoracje w stylu PRL – liczymy na Waszą kreatywność podczas robienia zdjęć, najciekawsze ujęcia opublikujemy na naszym Facebooku i kilka dni po Sylwestrze nagrodzimy solidną nagrodą – kosz wódki za najlepsze zdjęcie z fotobudki, gotowi podjąć wyzwanie?

✔ Wyśmienita kolacja i mnóstwo pyszności, o które zadbają nasi kucharze

✔ Profesjonalny dj, który muzycznymi hitami przeniesie nas do czasów minionej epoki

✔ Samochody z czasów PRL – do Waszej dyspozycji oddajemy samochody, prowadzić ich Wam nie pozwolimy, bo tej nocy będą królować %, ale każdy z Was może wykonać sobie pamiątkowe zdjęcie. 

✔ to i wiele innych atrakcji czeka na Was w naszej Karczmie!

 

To jak, kto chętny na prywatkę w Cekierówce?

➡ Do 6 grudnia kupicie bilet w promocyjnej cenie 329 zł/os. Po tym czasie cena regularna to 379 zł/os.  Nie zwlekajcie – ilość miejsc ograniczona

Wszelkie szczegółowe informacje pod nr telefonu 600 975 395.

➡ Istnieje możliwość skorzystania z transportu busem. Trasa: Stacja BP Bora Komorowskiego, Krokus – Karczma w cenie 19 złotych za osobę, kurs powrotny Karczma – Stacja BP Bora Komorowskiego, Krokus w cenie 19 złotych za osobę. 🚗

 

Życie Karczmy

Na co dzień pysznie gotujemy i organizujemy wyjątkowe wydarzenia.
Dzielimy się tym na bieżąco na naszym profilu na Instagramie